Holandský nábytek

Nábytek Ikea

Společnost Ikea je pojem, který pravděpodobně není nutné představovat. Přesto jen ve zkratce – pro doplnění informací – zmiňme, že jde o velevýznamnou Švédskou firmu, která se zabývá prodejem nábytku. Byla založena již v roce 1943 a od té doby si do dnešních dní získala celosvětovou oblibu. Ikeu můžete nalézt kdekoli, kam se vydáte, od Japonska po USA. V Evropě patří k nejoblíbenějším prodejcům nábytku a přestože se její zboží vyznačuje špičkovou kvalitou, ceny jsou více než příznivé.

To, co nábytek Ikea proslavilo ve světě, je především dokonalý a přitom jednoduchý design. Právě ten umožnil expanzi této firmy do 25 zemí, kde zaměstnává téměř 130 000 lidí. Chcete li v České republice vyrazit do prodejny Ikea, máte čtyři možnosti. Dvě prodejny jsou v hlavním městě Praze (jedna na Zličíně a druhá v Černém mostě), zbylé dvě jsou v Ostravě a Brně. Otevírací doba prodejen je 7 dní v týdnu od 10:00 do 22:00.

Sortiment Ikea

Ikea samozřejmě nabízí velmi rozsáhlý sortiment vybavení domácnosti, nábytku i dalšího zboží. Rozsáhlá je sekce pro dětské pokoje, na které se tato společnost výrazně zaměřuje. Také kuchyně, ložnice a obývací pokoje patří mezi k nejsilnějším stránkám tohoto prodejce. Kvalita zboží je vynikající, a pokud zastihnete zajímavou cenovou nabídku, akci či slevu, můžete si nábytek od jednoho z nejlepších světových prodejců odvézt domů velmi výhodně.