Holandský nábytek

Nábytek Jamall

Od roku 1991 působí v České republice prodejce nábytku, společnost Jamall, která od svého vzniku rozšířila svou obchodní síť u nás na 30 prodejen, díky čemuž mají velmi slušné pokrytí a mohou být na blízku svým zákazníkům. Nábytek Jamall odebírá zboží od nejvýznačnějších světových výrobců a u nás má jejich výhradní zastoupení. Díky tomu můžete pořídit nábytek a vybavení podle nejnovějších módních trendů, v perfektním designu a samozřejmě i špičkové kvalitě.

Co nabízí Jamall nábytek

Pořídit si můžete veškeré vybavení a nábytek pro každou místnost v domě nebo bytě. Jamall nabízí vynikající zboží od několika významných značek.

Nábytek Amelia

Nábytek Amelia na vás bude dýchat atmosférou venkova a tradic. Tento jemně rustikálně laděný nábytek okouzlí každého milovníka dřeva a útulných interiérů.

Bawaria

Jestliže patříte mezi labužníky, kteří si potrpí na špičkové dřevo a ostatní materiály, potom vás zřejmě nejvíce zaujme právě nabídka nábytku Bawaria. Tradiční oblé tvary a kvalitní materiály jsou hlavní devízou tohoto zboží.

Moderní nábytek

Nepotrpíte li si na tradice, jistě si vychutnáte moderní nábytek Creatio, Clipper, Doors a mnohé další, které nechybí v nabídce společnosti Jamall, která je šíří svého sortimentu schopna uspokojit zákazníka s jakýmkoli vkusem.