Holandský nábytek

Kika nábytek

V roce 2010 uběhlo sto let od založení dnes již velmi významné evropské společnosti Kika zabývající se prodejem nábytku a vybavení domácnosti. Cílem této společnosti je poskytování vynikajících služeb a prodej kvalitního zboží za přiměřené ceny, které zákazníky uspokojí. Také expanzi na nové trhy, především ve střední a východní Evropě, a rozvoj trhů stávajících si již čtvrtá generace vedení společnosti bere za úkol do budoucna. Kika, která dnes patří mezi největší evropské prodejce nábytku, vznikla v roce 1910, kdy Rudolf Leiner koupil závody Leiner Stammhaus. Až v roce 1973 však otevřel zeť zakladatele firmy, Herbert Koch, první obchodní dům Kika ve Vídni. Dodnes je tato společnost ve 100procentním vlastnictví rodiny Kochů.

Obchodní domy Kika mohou navštěvovat obyvatele devíti zemí světa. V České republice je v současnosti 6 prodejních center a další dvě jsou na Slovensku. U nás je naleznete ve městech Praha, Liberec, Brno, Olomouc a Plzeň.

Nabídka Kika

Kika nábytek na svých rozsáhlých prodejních plochách nabízí široký sortiment vybavení domů. Pořídit si můžete novou kuchyni, jídelnu nebo koupelnu, nábytek do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje nebo třeba kanceláře. V nabídce je také bytový textil a doplňky. Vše v moderním a nádherném designu, ale přitom cenově velmi dostupné.

Kika nábytek katalog

Svou nabídku představuje společnost Kika zákazníkům prostřednictvím katalogů zboží, které můžete nalézt ve svých poštovních schránkách, ale pravděpodobně pouze pokud bydlíte ve městě, kde se některá z prodejen této firmy nalézá. Pokud prospekty této společnosti nedostáváte, a přesto byste měli zájem být informováni o nabídce jejího zboží, můžete si je prohlédnout online prostřednictvím našich stránek. Přinášíme vám vždy aktuální Kika nábytek katalog, ve kterém se dozvíte o nejnovějším zboží, akčních nabídkách a slevách a mnoho dalšího, co potřebujete vědět předtím, než vyrazíte na nákup.