Holandský nábytek

Mobelix nábytek

Diskontní prodejce nábytku, společnost Möbelix, patří mezi velmi oblíbené také v České republice, a to především díky kvalitě, kterou můžete získat za nesrovnatelnou cenu. Mobelix nejnižší ceny dokonce garantuje tím způsobem, že pokud do 10 dní od nákupu prokážete například pomocí letáku, že jiná společnost prodává stejné zboží levněji, bude vám finanční rozdíl uhrazen. Prodejny Mobelix nábytek můžete nalézt například v Českých Budějovicích, Ostravě, Brně a samozřejmě také v Praze, ve všech obchodních domech je naprostá většina zboží skladem, takže si jej můžete ihned odvézt sami, nebo si jej nechat dopravit a případně i smontovat. Z dalších služeb nabízí Mobelix návrhy kuchyní, které uskutečňuje odborník a vy uvidíte výsledek ve 3D zobrazení, abyste měli představu, jak bude vaše nová kuchyň vypadat.

Co nabízí Mobelix

U Mobelix naleznete kompletní sortiment zboží pro vaše bydlení. Postele a ostatní nábytek do ložnice včetně bytového textilu, kuchyně i koupelny, vybavení jídelen, bytové doplňky, nábytek do předsíně, kanceláře, dětského či obývacího pokoje, koberce, stěny, svítidla, a dokonce i elektrické spotřebiče a další zboží.

Mobelix nábytek Praha

Pokud bydlíte v Praze, máte jeden z obchodních domů Mobelix na dosah a můžete nakupovat sortiment kvalitního nábytku, bytových doplňků a dalšího zboží pro váš dům za bezkonkurenční ceny. Adresa pražského prodejního centra je:

Kolbenová 50, 190 00
Praha 9 Vysočany

Otevírací doba:
Po – Ne: 10:00 – 20:00