Holandský nábytek

Sconto nábytek

V České republice můžeme již od roku 1995 navštěvovat prodejny německého prodejce nábytku, společnosti Sconto, která sídlí v Berlíně a za dobu své existence si vybudovala velmi silnou pozici na evropském trhu. Společnost je silně zaměřená na spokojenost zákazníka a snaží se nabízet rozsáhlé služby na vysoké úrovni, aby dostála své vizi.

Hlavní výhody

Sconto nábytek nabízí zákazníkům řadu kladů, mezi které patří především nadstandardní služby, které jsou poskytovány proškoleným profesionálním personálem, ale také vysoká kvalita prodávaného zboží za výbornou cenu. Sconto dokonce zaručuje, že za tak nízkou cenu jakou nabízejí, neseženete zboží ve stejné kvalitě nikde v ČR. Dalším důvodem proč vyrazit právě do prodejny Sconto nábytku je velmi rozsáhlý sortiment, který zabírá vše pro váš dům. Najdete zde pohovky, stoly, židle, kuchyně, postele, dětské pokoje, jídelny, koupelny, bytový textil, vybavení dětských pokojů, kancelářský nábytek, obývací stěny a mnoho dalšího. To vše v mnoha stylech a s rozličným designem, takže si vybere opravdu každý. Rozsáhlé sklady umožňují rychlou obsluhu zákazníka, který si může zakoupené zboží okamžitě převzít, nebo nechat odvést.

Služby zákazníkům

Prodejny Sconto nábytek se mohou pochlubit velmi rozsáhlými a kvalitními službami zákazníkům. Využít můžete dopravu a montáž nábytku za velmi výhodných podmínek. Můžete si nechat vytvořit kuchyň na míru od odborníka, který vám naplánuje ideální řešení, a to zcela zadarmo. Pokud nemáte právě dostatečnou hotovost můžete u Sconto nakupovat na splátky i bez akontace a s velmi výhodnými úroky a RPSN. Mezi další služby, které můžete na prodejnách využívat, patří: tvorba svatebních listů, odborné poradenství, můžete získat dárkové poukazy, občerstvit se v restauraci, parkovat zdarma nebo využít novomanželské slevy.

Sconto nábytek Praha

Pokud bydlíte v Praze, nebo blízkém okolí, máte možnost navštívit hned dvě blízké prodejny Sconto nábytek. Otevírací doba prodejen je ve všední dny od 10:00 do 20:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 19:00, takže nakupovat nábytek můžete kterýkoli den, aniž byste museli spěchat do prodejny rovnou z práce. První prodejnu naleznete na adrese: Jeremiášová 947, 155 00 Praha 5, Stodůlky. Metrem se k ní dostanete po trase B, když vystoupíte na stanici Nové Butovice. Autobusem s linkami 164 a 225 na zastávku Bavorská.

Druhá prodejna se nachází na ulici Chlumecká 2420, 198 29 Praha 9, Černý most. Metrem do ní dojedete po trase B na zastávku Černý most. Na stejné stanici vystoupíte, pokud pojedete autobusem.

Sconto nábytek Ostrava

Další prodejna Sconto nábytek se nachází v Ostravě. Navštívit ji můžete na adrese Grmelová 2033/4 709 00 Ostrava Mariánské hory. Otevírací doba je stejná jako ve všech ostatních prodejnách v České republice přes všední dny od 10:00 do 20:00 a o víkendech od 9:00 do 19:00. Další prodejny nábytku Sconto můžete nalézt v Brně a Liberci.